Popüler Yayınlar

Pegasus Bodrum Şubesi Telefon


Pegasus Bodrum Ucuz Bilet Hattı (0242) 988 01 66 


Pegasus İstanbul Anadolu Yakası Telefon (0216) 606 12 35


Pegasus Mardin Bilet Hattı Telefon (0850) 441 21 30


Pegasus Ankara Merkez Bilet Hattı (0312) 988 14 52Bodrum Pegasus Şubesi TelefonTürkiye’de son yıllarda hava yolu ulaşımına olan ilgi arttı. Bunun başlıca sebeplerinden birisi otobüs bileti fiyatına göre ucuz uçak biletiolması ve havaalanı sayısının artması gösterilebilir. Uçak bileti Bilet Bayisi istesinde çok ekonomik fiyata bulabilirsiniz.
Onur Air İstanbul merkezli yurtiçi ve yurt dışı hava yolu taşıma yapan bir şirkettir. Onur Air İstanbul merkezli olarak 16 noktaya tarifeli uçuş düzenlemektedir. Adana, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Malatya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon uçuş seferi düzenlediği iller arasında yer alıyor. Pegasus satış ofisleri telefon numarası.
Onur Air aynı zamanda yurtdışı Azerbaycan, İran, KKTC, Norveç, Ukrayna, Danimarka ve Hollanda’ya da sefer düzenlemektedir. Toplam 22 uçağı bulunan Onur Air’in yolcu taşıma kapasitesi ise 5 bin 987 kişidir. Uygun uçak biletleri arasında Onur Air’in tarifeleri önemli bir yer tutmaktadır. Gün geçtikçe kendisini geliştiren bir havayolu şirketi olan Onur Air güvenilir ve keyifli yolculuk sefer imkanları sunuyor.
Sunexpress Antalya merkezli havayolu şirketidir. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden yurtdışına tarifeli seferler düzenleyerek özellikle yurtdışında tanınan bir firmadır. 2010 yılında ise Anadolu’nun bazı şehirlerinden Türklerin yoğun olarak yaşadığı Almanya’ya düzenlediği seferler ile özelliklede gurbetçilerin tercih ettiği bir firma haline gelmiştir. 
Advertisemen 336x280

Read Also:

Related Posts
Disqus Comments