Popüler Yayınlar

Pegasus Uçak Bileti Erteleme Telefon Numarası

Pegasus Bilet Değiştirme Telefon : (0850) 840 48 31


SunExpress Bilet Değiştirme Telefon : (0216) 606 43 20


THY Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53


Pegasus Şanlıurfa Şubesi Telefon : (0414) 988 01 61
ucuz uçak bileti telefon


Günümüz teknolojisinde hızla gelişen ulaşım araçlarının başını hiç kuşkusuz havayolu ulaşımı çekmektedir. Bu havayolu ulaşımının global anlamda birçok etken ile rekabet etmek zorunda olmasına rağmen pazar payındaki büyüklük nedeni ile özel şirketler dışında devletlerin de ilgisini devamlı çekmektedir.

Türkiye'de havayolu taşımacılığı denilince pegasus havayolları uçak bileti değiştirme, sunexpress havayolu uçak bileti değiştirme ve thy uçak bileti telefon gibi firmalar rekabet halindedir.

Türkiye'de hizmet eden havayolu firmaları şöyledir;


  • Türk Hava Yolları
  • SunExpress Havayolları
  • Atlasglobal Havayolları
  • Anadolu Jet Havayolları
  • Onur Air Havayolları
  • Bora Jet Havayolları


Bu havayolu firmalarının en dikkat çekeni; hiç kuşkusuz Türkiye'nin hemen hemen her noktasına uçuşu bulunan Pegasus havayolları'dır. Şirketten yapılan açıklamada, ilerleyen son 5 yıl içerisinde Türkiye'de yurtiçi lider havayolu olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Havayolu firmalarının sınıflara göre değişkenlik gösterdiği günümüzde, gelirlerinin büyük bir bölümünü uçak bileti satışından sağlasalar da pegasus uçak bileti tarihi değiştirme'den de belli bir gelir elde etmektedirler.

Havayolu firmalarının gelirlerinden bazıları, ücretli koltuk satışı, uçak içi ikramlar, ücretli cam kenarı vs. koltuk seçimi ve bunun gibi birçok etkenle ek gelir elde etmektedir. Pegasus havayolları da bu ek gelir elde eden firmalardan yanlızca bir tanesidir.

Diğer havayolu firmalarına göre daha düşük fiyatla uçak bileti satmasının nedenlerinden biri de gelirlerinin sadece uçak bileti satışından sağlanmıyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Son zamanlarda pegasus uçak bileti değiştirme, havayolu flex adında bir uygulama hayata geçirmiş bulunmaktadır.  Flex özelliğinin henüz yolcular tarafından yeterince bilinmediği aşikardır.

Peki nedir bu Pegasus Flex özelliği ?

Bilindiği gibi uçak bileti değiştirildiğinde bilet fiyatınızda hemen hemen bütün havayolu firmaları kesinti yapmaktadır. Örneğin 100 TL'ye aldığınız uçak biletinizi herhangi bir nedenden dolayı değiştirmek istediğinizde havayolu firmaları uçak biletinizi 50 TL civarında bir fiyata saymaktadır.

Pegasus havayolları uçak biletinizi satın alırken flex özelliğini de eklerseniz, uçuşunuzdan 12 saat öncesine kadar herhangi bir nedenden dolayı pegasus uçak bileti değiştirdiğinizde uçak biletinize ne kadar ücret ödedi iseniz o ücretten işlem yapar.

Burada avantaj şundan kaynaklanmaktadır. Promosyon sınıfı dahi olsa hiçbir zararınız olmadan yeni bir biletle aradaki fiyat farkını ödeyerek değiştirebiliyorsunuz.

Tabii böyle bir hizmetin de bir bedeli olmalıdır. Bu hizmetin bedeli pegasus yurtiçi uçuşlarda kişi başı 10 tl, yurtdışı uçuşlarda ise kişi başı 10 euro olarak ekstra ücret ödemek durumundasınız.

Bazen uçuş tarihindeki süpriz bir gelişme olma ihtimalli uçuşlarınızda son derece avantajlı olan bu uygulama diğer havayollarında bulunmamaktadır.

Pegasus uçak bileti tarihi değiştirme
Pegasus bilet değiştirme
Pegasus uçak bileti telefon
Pegasus bilet telefon
Pegasus telefon numarası

Advertisemen 336x280

Read Also:

Related Posts
Disqus Comments